Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > KAYSERİ FİRMA REHBERİ / YERDEN ISITMA ISTANBUL ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA
YERDEN ISITMA ISTANBUL ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA

Yerden ısıtma, alttan ısıtma, zemin ısıtma sistemleri sektöründe hizmet veren firmamız istanbul merkezli bir firmadır. Elektrikli ve sulu olarak iki çeşidi bulunan yerden ısıtma , alttan ısıtma , zemin ısıtma sistemlerinde dünyanın en önde gelen markaları rehau , danfoss, devi ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Yerden Isıtma Sistemleri


Teknolojinin de gelişmesi ile beraber günümüzde akıllı ev sistemleri ve bu sistemlere entegreli yerden ısıtma sistemleri bulunmaktadır. Abbas Mühendislik her gün gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip yılların bize vermiş olduğu tecrübeyi de arkamıza alıp müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yerden ısıtma sistemlerini daha önceden işletmeler tercih ederken teknolojinin de ilerlemesiyle beraber ev ve villalarda da talep edilmeye başlanmıştır. Hal böyle olunca Sektöründe öncü olan markalar ile işbirliği yapıp müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyat garantili hizmet sunmaktayız.

Günümüz şartlarına baktığımızda ülkemizde ve dünya'da en yüksek tüketilen ve gider kalemi en yüksek olan madde enerjidir. Hem küresel ısınma hem de dünya genelinde atılmış olan adımlardan dolayı enerji kaynakları her geçen gün azalmaktadır. Durum böyleyken bizler de artık enerji tüketimi az olan sistemleri müşterilerimize sunuyoruz. Bu tüketimi az olan sistemler arasında yerden ısıtmada bulunmaktadır. Yerden ısıtmayı tercih etme sebeplerinizde ana faktörü "enerji kaybı ve tüketimi fazla olmadan en yüksek faydayı sağlamaktadır."

Yerden Isıtma Nedir ?


Yerden ısıtma ev, villa ve işyerlerinde tercih edilen birden fazla montaj şekli bulunan bir ısıtma sistemidir. Isıtma sistemlerinde genel mantık şudur ki; " Isınan hava genleşir ve dolayısıyla yükselir." Isıtma sistemlerinde kullanılan iki farklı yöntem bulunmaktadır.
Elektrikli Isıtma Sistemi
Sulu Isıtma Sistemi
Bu iki sistem birbiri içerisinde değişken bir şekilde farklı farklı özellikler barındırmaktadır. Her iki sistemin olumlu ve olumsuz yöntemleri bulunmaktadır. Elektrikli yerden ısıtma sistemi tamamı ile elektrikten elde edilen enerji ile yapılmaktadır. Rezistans kablolar bu işlemin tüm yükünü taşımaktadır. Bir diğer yöntem ise Sulu yerden ısıtma sistemidir. Bu sistemde ise tamamiyle harici kaynakta ısıtılan su, zemine özenle döşenmiş boruların içerisinde devirdaim yaptırılarak ısının oda içerisinde belirli bir derecede kalmasını sağlamaktadır.Bu iki sistemde de ortak payda ikisinin de harcanan enerjiyi en aza indirip sistemden alınan performansı en yüksek düzeye çekmektir.

Yerden Isıtma Sistemleri Avantajları


Yerden ısıtma sistemleri, zemin betonu içerisinde yer alan borular ile ısı kaynağından almış olduğu enerjiyi yayarak dağıtıyor. Yerden ısıtma sisteminde ısı bütün bir döşeme sahasına yayılım gerçekleştiriyor. En ekonomik ısınmayı sunduğundan ötürü yerden ısıtma sistemleri avantajları bir hayli fazladır. Yandan radyatör sistemlerinde gerekli olan oda sıcaklığının sağlanması açısından kazan suyu sıcaklığının yetmiş – doksan santigrat dereceye ulaşımı gerekli görülüyor. Yerden ısıtma sistemlerinde kazan suyu sıcaklığının maksimum sıcaklık derecesi elli santigrat olarak belirlenmiştir. Bahsetmiş olduğumuz bu hususlara dikkat edilerek çalışmalar gerçekleştirildiği taktirde yerden ısınma sistemleri avantajları da beraberinde elde edilecektir.

Radyatör ile ısıtmada radyatör panellerinin sıcaklık dereceleri 55 – 60 santigrat dereceye kadar yükselme gösterebiliyor. Yerden ısıtma sistemi bazında konfor yüklü bir ısınma sağlanması için ve yerden ısıtma sistemleri avantajları elde edebilmek için zemin sıcaklığının 28 santigrat derece civarlarında korunmanın sağlanması önem arz ediyor.Bu sistemlerin entegrasyonunda yerdenisitma.org olarak sektöründe öncü ve teknolojik gelişmeleri adım adım takip eden firmaları tercih ediyoruz. Bunlardan bazıları ise şöyledir;
Rehau Yerden Isıtma
Danfoss
Wavin
Vatanpor
Buderus
Fraenkische

Sektöründe lider ve en yeni teknolojik sistemleri kullanan büyük firmalar ile çalışmaktayız. Aşağıdaki tabloda Yerden ısıtma fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve yaptırmak için tarafımıza geri dönüş sağlayabilir. Uygun fiyatlı Rehau yerden ısıtma çözümlerimize göz atabilirsiniz.

Avantajlar ile Konfor Sağlanıyor


Radyatörlü sistemlerde tavan ve ısıtıcıya yakın bulunan alanlarda oluşması yeteri düzeyde önlenemeyen faydasız sıcak hava bölgelerinin yerden ısıtma sistemleri ile tam anlamıyla yok edilebiliyor. Enerji tasarrufu da böylece sağlanmış oluyor. Aynı zamanda oda içerisinde radyatör ve benzeri ısıtıcılar bulunmadığından ötürü dilendiği taktirde dekor yapılma imkanını da kullanıcılarına sunabiliyor. Yerden ısıtma sistemi bulunan bir mekan içerisinde sıcaklık hem yatay hem de dikey eksende homojen dağılıyor. Bu da konforlu bir ortam sunuyor.

Daha pek çok avantajı bulunan yerden ısıtmalı sistemlerin titizlik ve dikkat isteyen çalışmalar gerektirdiğini de görmüş oluyoruz. Profesyonellik esaslarına uygun olacak şekilde çalışma isteyen ve sonucunda sunduğu avantajlar ile konfor sağlayan yerden ısıtma sistemleri, her yönden faydalı noktaları kullanıcılarına sunuyor. Siz de yerden ısıtma sistemleri avantajları yönünde eksiksiz bir faydalanma istiyorsanız bu yönde hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiren, kaliteden taviz vermeden hareket eden ve uzun süreli çalışmaların ardından tecrübesini diğer çalışmalarına da yansıtan bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yerden ısıtma sistemleri, kusursuz çalışmaların ardından muhteşem tasarruflar sunuyor. Ekstra bir çaba gerektirmeksizin ısınma kolaylıklarını kullanıcılarına sunuyor.

Yerden Isıtma Fiyatları


Yerden ısıtma alanlardaki ısı kayıplarını, zemin betonunun içerisinde yer alan borular ile ısı kaynağından aldığı enerjiyi zeminin altına yayarak dağıtan, zemini ısıtan yani doğal olarak ortamın ısınmasını sağlayan ısıtma sistemleri olarak düşünülebilir. Türkiye’ de 80’ li yılların ardından bu uygulamaya geçilmiştir ve büyük avantajları da beraberinde getirdiği için sıklık ile tercih edilmeye de devam edilmektedir. Birçok metrekare yerleşme alanı yerden ısıtma aracılığı ile ısıtılmaktadır.

Yerden ısıtmanın pek çok alanda tercih edilmesine paralel olarak bu yönde hizmet verenlerde de artışlar görmek mümkün oluyor. Yerden ısıtma fiyatları da hizmetin kalite düzeyine göre farklılıklar gösterebiliyor. Yerden ısıtma fiyatları, kaliteden taviz verilmeden hizmet sunan firmalarda müşterileri zorlamayacak düzeye indirgenebiliyor. Ancak genel olarak yerden ısıtma fiyatları, özensiz ve titizlikten uzak çalışmaların gerçekleştirildiği firmalarda daha uygun düzeye çekiliyor. Yerden ısıtma hizmeti almak istiyor ve yerden ısıtma fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız öncelikli olarak iyi bir şekilde bu yönde araştırma yapmanız gerekiyor. Tecrübesini konuşturan ve profesyonel bir şekilde çalışma gösteren personelleri bulunan firmalar ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Tecrübesi bulunan yerden ısıtma firması yerden ısıtma fiyatları hususunda da sizlere bütün olanakları sunacaktır.

Yerden Isıtma Sisteminin Detayları


Yerden ısıtma sisteminde gerekli olan ısınma dereceleri bulunuyor. Bu ısınma dereceleri 40 – 50 santigrat derecelik ılık su ile sağlanmaktadır. Bu yönde gerekliliği bulunan birden fazla enerji ihtiyacını karşılıyor. Bu durum neticesinde de çok yönlü fırsatlar kullanıcılarla buluşuyor. Yerden ısıtma sistemi doğrultusunda homojen bir ısı dağılımı gerçekleştiği için üst düzey bir ısınma prensibine ulaşılmış olunuyor. Bakıldığı taktirde odalar arasında herhangi bir ısı farklılığı görülmeyecektir. Klasik olan ısıtma sistemlerine bakıldığında tavanda ısı birikmesinin mevcut olduğu görülür. Ancak bu sistemde tavanda ısı birikmesi durumu geçerliliğini korumuyor.

Yerden ısıtmanın detaylarına bakıldığında da görülecektir ki birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Bu da hayatınızı daha kolaylaştıracak, ısı farklılıklarının önüne geçebilecek bir sistemdir. Vakit kaybetmeden bu doğrultuda hizmetlerini sunan tecrübeli bir firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Yerden Isıtma Sistemleri Firmaları ve Yorumları


Yerden ısıtma sistemleri özellikle son zamanlarda pek çok birey tarafından tercih ediliyor. Sunuyor oldukları avantajlar neticesinde pek çok insanı cezbeden yönlere sahip yerden ısıtma sistemleri, ince ayrıntıları bünyesinde barındırdığı için alanında uzmanlaşmış olan firmalar tarafından uygulanması gerekilen sistemlerdir. Bu yüzden firma tercihinde bulunurken dikkatli davranmakta fayda olacaktır. Bunun için yerden ısıtma sistemleri firmaları ve yorumları yönündeki araştırmaların bir hayli fazla olduğu görülüyor. Yerden ısıtma sistemleri firmaları ve yorumları araştırmaları başarılı firma tercihi konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Yerden ısıtma sistemleri firmaları ve yorumlarına bakarken öncelikli olarak firmanın tecrübesine bakmanız gerekiyor. Sonrasında ise yorumlarda bulunan değerlendirmeleri dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor. Yerden ısıtma sistemleri firmaları ve yorumları ısıtma yönündeki elde edecek olduğunuz avantajların eksiksiz olmasına zemin hazırlayacak, daha sağlıklı çalışmaların ve profesyonelliğin kapılarını aralayacaktır.

Yerden Isıtma Sistemlerinde Kısıtlama Var mıdır ?


Yerden ısıtma sistemlerinde kısıtlamaların olduğuna dair düşünceler bulunuyor. Ancak sanıldığının aksine bu sistemlere bakıldığı taktirde herhangi bir kısıtlamanın mevcut olmadığı görülecektir. Doğal taşlar, parkeler ve çeşitli fayans modelleri, parke gibi ahşap uygulamalar ve daha sayabileceğimiz farklı mermer çeşitleri de yerden ısıtma sistemlerinde uygulanabilecektir. Bu yönde dikkate alınması gerekli olan bazı hususlar vardır. Uygulamaya geçilmeden önce hangi zemine ne tür bir uygulamanın yapılmasının daha doğru olacağı iyi bir şekilde belirlenmelidir.

Başarılı belirlemelerin yapılması, proje aşamasında titiz bir çalışmanın gerçekleştirilmesi için bu yönde tecrübesi bulunan, yerden ısıtma sistemleri yönünde eğitimlerini tamamlamış olan personellerin hizmet vermesi önem arz ediyor. Durum böyle olduğunda uygulamalar daha doğru bir şekilde yapılacaktır. Uygulamanın ardından da herhangi bir problem yaşanmadan yerde ısıtma sistemlerinin imkanlarından ve avantajlarından faydalanma sağlanmış olunacaktır. Siz de eğer yerden ısıtma sistemleri yönünde kusursuz hizmet almak istiyorsanız ve kaliteli ürün kullanımları doğrultusunda hizmet almayı temenni ediyorsanız yerden ısıtma sistemleri firmaları ve yorumları yönünde detaylı bir araştırma yaparak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi bir firma sizlere dilediğinizi sunacak projeler tasarlayacak, beklentilerinizi karşılayacaktır .

0212 531 97 26

www.yerdenisitma.org

 Yerden IsıtmaAlttan IsıtmaZemin Isıtma

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit3536
Oluşturma 01 Ekim 2020 Perşembe 15:31

 

Firma Tanıtımı
YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
Yerden ısıtma borusu modern bir ısıtma sistemi olarak günümüzde konutlarda ve işletmelerde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde tesisat kurulumu için bir nevi boru bağlantısı sağlanmaktadır. Bilhassa sulu yerden ısıtma sistemleri için gereken bu malzeme, farklı özellikler ile tercih edilerek ısıtma sistemi içerisinde kullanılmaktadır. Sağlıklı bir yerden ısıtma sistemi elde edilebilmesi için zeminin özelliklerine, kurulan sistemin boyutlarına ve kullanım ömrüne bağlı şekilde Hak Enerji olarak uygulamalarımızda gibi güçlü markaların güvencesi ile  yerden ısıtma straforu bu malzemelerin kullanımını sağlıyoruz. Bu kullanım sırasında yerden ısıtma borusu için markanın sunduğu farklı boru çeşitleri ve özellikleri ile değişen ürünler arasında tercihler gerçekleştiriliyor.
YERDEN ISITMA ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA İSTANBUL YERDEN ISITMA ORG
HAK ENERJİ hizmet çerçevesi içerisinde temel olarak sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile birlikte ev ısıtma sistemleri gibi kategoriler bulunmaktadır. Bu hizmet kategorilerini uyguladığımız noktalar kapsamında da bağımsız konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ibadethaneler ve hamamlar gibi birçok yapı yer almaktadır. Bu yapılarda yerden ısıtma sistemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızın geniş ve uzman kadrosu tesisat ve mekanik işlemler konusunda sizlere teknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da alttan ısıtma altyapı konusunda birçok farklı konut ve çalışma alanında eknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da sulu yerden ısıtma altyapısı sağlıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sunduğumuz güvence ile birlikte bugün önemli kurumlar ile bağlantılı şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde de yerden ısıtma ve altyapı hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.
MUHASEBE PROGRAMI SERVİS TAKİP PROGRAMI PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI SA YAZILIM
Tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, %100 yerli kodlama ile sizlere işletmeniz için verimlilik katacak yazılım çözümleri sunuyoruz. SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Program arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Program arayış süreciniz de tam destek yanınızdayız. Sistemimizi tanımaya çalışırken demo kurulum esnasında sizlere yardımcı olup,  program
tanıtım hizmeti sağlamaktayız. Muhasebe programı, servis takip programı ve perakende satış programı gibi yazılımlar ile pratik & avantajlı yazılım çözümleri üretmekteyiz.  
MOTORLU CAM TAVAN GİYOTİN CAM ROLLİNG ROOF SİSTEMLERİ ALMES YAPI
2003'den beri 80 den fazla nitelikli Personeliyle daima daha kaliteli sürdürebilir bir hayat sirketmizde öncelik olarak elimizde bulunan imkanlarla siz degerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. giyotin cam ve Rolling Roof gibi ürünler ile; Misyonumuz Almes Yapı olarak yüksek kalitede ürün üretmeyi hedeflemekte olup profosyonellik içinde montaj servis hizmetini sürdürmek, çevreye uygun projeler üretmek bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve müşteri mennuniyetini ön planda tutmak olup; Vizyonumuz Almes Yapı olarak yüksek standartlarda ürün üretmek kaliteli iş anlayışı ile profosyonel ekiple çalışmak işinde mazeret değil çözüm üreten anlayışı ile çevre dostu çözümler üretmek sunmaktır. İsteğinize bağlı olarak tüm motorlu cam tavan alüminyum profiller naturel eloksal yada RAL Renk Kodlarına göre elektro statik toz boya ile boyanır. Polikarbon, Reflekte, Renkli vs. camlar da uygulanabilir.
BİMS BLOK BİMS FİYATLARI BRİKET KAYBİTAŞ DUVAR SİSTEMLERİ

1990 yılında Kayseri' de kurulan KAYBİTAŞ A.Ş olarak; Mimarsinan O.S.B de 50.000 m2 alanda VİBROBLOK markalı ürünlerimizle bims blok, beton parke, beton bordür, üretimleriyle de inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. bims fiyatları ürünümüzün kalite standartlarına uygun olmaktadır.  Vizyonumuz inşaat sektöründe Türkiye'nin en kaliteli ve sağlıklı bimsblok ve beton  taşlarını üretmek olup misyonumuz; Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek bims sektöründe yeniliklere öncülük etmek, sağlıklı yaratılmasında katkıda bulunmaktır.

ÖZEL OKUL KAYSERİ KOLEJ ÖZEL OKULLAR GENÇ SULTAN KOLEJİ
Kayseri'nin butik okulu Genç Sultan Koleji; 16 kişilik sınıflar, bire bir eğitim imkanı, sosyal okul olarak misyonumuz Geleceğe güvenle
bakabilen, akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda tam donanımlı, toplumsal faydayı ön planda tutan, milli ve manevi değerlerine sahip yaşantısı ile hayata değer katacak, özgüveni yüksek lider şahsiyetler yetiştirmek olup özel okul kayseri, Kayseri özel okullar, kayseri kolej bünyesinde Yaptığımız örnek çalışma ve projelerle sürekli takip edilen ve örnek alınan, ülkenin lider kurumu olmak vizyonumuzu kapsamaktadır.
ALUMİNYUM DOĞRAMA KAYSERİ DIŞ CEPHE KAPLAMA KOMPOZİT KAPLAMA ALTUNYILDIZ ALUMİNYUM
Altunyıldız Aluminyum olarak kayseride hizmet veren firmamız; Aluminyum doğrama, dış cephe kaplama, fotoselli Kapı, kompozit kaplama çalıştığımız alanların başında gelmektedir. Silikon Cephe, bina giriş kapıları, bina içi rüzgarlık kapıları, fotoselli Kapılar, kepenk sistemleri, ofis bölmesi, panjur sistemleri gibi hizmetler ile Alüminyum Sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda öncü gelen
firmamız, ürünleri ve kaliteli hizmeti ile bilinmektedir.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Copyright © 2007 - 2021 www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri 


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri