Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > KAYSERİ FİRMA REHBERİ / SULU YERDEN ISITMA HAKENERJİ ALTTAN ISITMA SİSTEMLERİ
SULU YERDEN ISITMA HAKENERJİ ALTTAN ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden ısıtma zemin betonu üzerine straforla ısı yalıtımı sağlanmış borularla ısı kaynağından kombi yada kazandan aldığı enerjiyi zemine yayarak dağıtan, zemini dolayısı ile ortamı ısıtan bir sistem bütünüdür. Günümüzde yerden ısıtma sistemleri elektrikli yerden ısıtma ve sulu yerden ısıtma olarak iki şekilde uygulanabilmektedir. Isınan hava yükselir fizik kuralı ile düşük ısıyla verimli sıcaklık elde edilmektedir. Bu sayede önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlanır. Daha az fatura ödeyerek konforlu bir ısınma elde edebilirsiniz. İstanbul da zemin ısıtma sistemlerini uyguladığımız noktalar arasında konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, hamamlar, stadyumlar, halı sahalar, alışveriş merkezleri, devlet kurumları, okullar, hastaneler veya camiler gibi onlarca farklı yapı yer almaktadır. Firmamız bu yapılarda alttan ısıtma sistemleri için tesisat ve mekanik işler konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

Sulu Yerden Isıtma Alttan Isıtma 

Sulu Yerden ısıtma Alttan ısıtma, günümüzün iyi yalıtımlı, düşük enerjili ve hava geçirmez binaları için ideal olan çok temiz ve basit bir ısıtma şeklidir. Yerden ısıtma alttan ısıtma sistemi, fiziğin en temel yasalarından birinden yararlanır - ısının artması. Alttan ısıtma, merkezi ısıtmanın en eski biçimidir, Romalılar, binaları ve banyoları ısıtan, hipokost adı verilen bir yerden ısıtma biçimi kullandılar.

Neden Yerden Isıtmayı Seçmelisiniz?

Konfor: Yerden ısıtma sistemini seçmenin en zorlayıcı nedeni konfordur. Radyasyon, güneşten aldığımız ısı gibi, en doğal ve konforlu ısıtma şeklidir. Araştırmalar, insanların sıcak ayaklar ve soğuk bir kafa yaşadıklarında daha rahat hissettiklerini göstermiştir. Alttan ısıtma sistemi bu koşulları doğal olarak üretir, yerelleştirilmiş sıcak noktalar yoktur, sadece evinizin her yerinde hafif bir sıcaklık hissi verir.

Enerji Açısından Verimli ve Uygun Maliyetli: Alttan ısıtma sistemi radyan ısıyı kullandığından, çoğu insan diğer geleneksel ısıtma sistemlerinden birkaç derece daha düşük sıcaklık ayarlarında kendilerini rahat bulmaktadır. Aynı konfor seviyesinin tadını çıkarırken ve ısıtma faturalarınızı % 30'a varan herhangi bir oranda düşürürken, aslında termostat ayarınızı düşürebilirsiniz. Bu, yerden ısıtmanın enerji açısından verimli ve uygun maliyetli olduğu anlamına gelir.

Yerden Isıtma Nasıl Çalışır?

Yerden ısıtma sisteminde su (25-40 ° C), zemin makyajına monte edilmiş ve entegre edilmiş bir dizi polietilen borudan dolaştırılır. Boru daha sonra merkezi olarak yerleştirilmiş bir manifolda bağlanır. Her odanın sıcaklığı gerektiği gibi oda termostatı ile ayrı ayrı kontrol edilebilir. Her oda termostatı, radyatörlerle ısıtılan bir odadan 2 ° C daha düşük bir değere ayarlanabilir. Bunun nedeni, yerden ısıtmanın,% 30 radyan ısı ve % 70 konveksiyon ısısı yayan radyatörlere kıyasla % 70 radyan ısı ve % 30 konveksiyon ısısı sağlamasıdır. Bu, yerden ısıtma sisteminin evinizi ısıtmanın daha verimli bir yolu olduğu anlamına gelir. Her oda, her odanın zaman ve sıcaklık kontrolüne sahip olmasına izin veren programlanabilir bir oda termostatı ile kontrol edilebilir, bu termostatlardan herhangi biri ısı gerektirdiğinde, manifoldun üst gövdesine takılan elektronik olarak çalıştırılan bir vanayı (aktüatör) açar, bu daha sonra pompanızı çalıştırır ve ısı kaynağınızı ateşler. Manifold üzerindeki her döngü, tipik olarak oda başına bir döngü kendi kontrolüne sahip olabilir.

Radyatörler ısıyı konveksiyon akımları ile dağıtır ve bu da cereyanlara ve sıcak noktalara neden olabilir. Radyatörler, ısıyı büyük ölçüde sıcak bir metal yüzeyden konveksiyon yoluyla bir odaya aktarır. Radyatör yüzeyinin oda hacmine göre küçük olması nedeniyle yüksek ısı girdisine ihtiyaç duyar ve ısıyı eşit olarak yaymaz. Konveksiyon akımları, daha sonra binanın etrafına dağılan ve sağlıksız bir atmosfere katkıda bulunan alerjenleri, toz partiküllerini, dumanları ve mikropları dolaştırır.

Yerden ısıtma sisteminin kurulumu kolaydır, az bakım gerektirir ve çalıştırılması çok uygun maliyetlidir. Oda, güneşten aldığımız ısı gibi, en doğal ve konforlu ısıtma şekli olan çoğunlukla radyasyonla ısıtılır. Alttan ısıtma sistemi, sıcak veya soğuk hava akımları olmadan eşit sıcaklık ve rahat bir ortam yaratır, sadece evinizin her yerinde hafif bir sıcaklık hissi verir. Camiler, spor salonları veya endüstriyel birimler gibi yüksek tavanlı odalar daha da fazla fayda sağlar. Radyatör sistemleri ile tavana yükseldikçe ısının bir kısmı anında boşa harcanır. Alttan ısıtma sistemi ile ısı, en çok ihtiyaç duyulan yerde zemin seviyesinde yoğunlaşır. Geniş alanlara sahip odalarda, yerden ısıtma, zemin alanının merkezini etkili bir şekilde ısıtmanın tek yoludur.

Yerden Isıtma sistemleri, ısı pompası kurulumları ile el ele gider

Yerden ısıtma Alttan ısıtma sistemi, düşük sıcaklıktaki suyu dolaştırır. Geleneksel ısıtma sistemlerinin çoğu, genellikle 50ºC ila 80ºC arasında ılık su dolaştırırken, bir yerden ısıtma sistemi suyu 25ºC ila 40ºC arasında dolaştırır. Bir ısı pompası, suyu daha düşük sıcaklıklarda ısıtırken en verimlidir, ısı pompası verimliliği artar ve işletme maliyetinizi düşürür.

Ana özellikler ve faydalar

Jeotermal ısıtma olarak da anılan Yerden Isıtma, yeni inşa projeleri üstlenenler için kesin bir favori haline geldi ve faydaları açık:

Gerçek konfor: Radyan ısı, en doğal ve konforlu ısıtma şekli olduğundan. Alttan ısıtma sistemi, evinizin her yerinde yumuşak bir sıcaklık hissi vererek gerçek konfor seviyeleri sağlayacaktır.
Enerji faturalarından tasarruf etmenizi sağlar: Yerden ısıtma ile her odanın termostatı, radyatörlerle ısıtılan bir odadan 2 ° C daha düşük bir değere ayarlanabilir. Isıtma faturalarınızda% 30'a kadar tasarruf edebilirsiniz.
Isı pompaları ile mükemmel uyum: Yerden ısıtma, ısı pompası kurulumları ile el ele gider. Alttan ısıtma sistemi, düşük sıcaklıktaki suyu dolaştırır. Bir ısı pompası, suyu düşük sıcaklıklarda ısıtırken en verimlidir.
Görünmez: Radyatör yok, mobilyalarınızı evinize istediğiniz gibi yerleştirmekte özgürsünüz.
Sağlık ve Hijyen: Yerden ısıtma sistemi, havadaki kirletici maddelerin dolaşımını azaltır. Ayrıca, nem içeriği toz akarlarının yaşamasına izin vermeyecek kadar düşük olduğu için ev tozu akarlarının azaltılmasına da yardımcı olur. Bu, alerjisi veya astımı olan herkes için harika bir haberdir.
Artan Nem: Yerden ısıtma ile ısı sıcak sudan gelir, bu aynı zamanda havaya nem verir ve aşırı kuru havanın neden olduğu sağlık sorunlarını azaltabilir.
Güvenlik: Bir yerden ısıtma sisteminin gizli ısıtma elemanları, artık çocukların kendilerini yakmaları konusunda endişelenmenize gerek olmadığından, bir güvenlik bonusu niteliğindedir.

Yerden Isıtma İle Her Odadaki Sıcaklığı Kontrol Edebilir Miyim?

Yerden ısıtma genellikle ana odaların her birine (yatak odaları, oturma odaları vb.) Bir termostatla kurulur, ancak banyo ve ebeveyn banyosu gibi yerlerde kullanılmaz. Her odada bir termostatın olması, her odada farklı bir sıcaklığın ayarlanmasına izin verir. Termostat kontrolü sadece sıcaklık olabilir veya her bir oda için zamanı ve sıcaklığı kontrol edebilirler.

Yerden Isıtma Borularında Sızıntı Olursa Ne Olur?

Yerden ısıtma borusunda kaçak oluşma ihtimali çok düşüktür. Alttan ısıtma borusundaki bir sızıntıyla ilgili olarak ele aldığımız tek durum (çok nadirdir), herhangi bir tamirat sırasında tamir yapan kişinin yerden ısıtma boruları olan bir zemini delmesi veya kesmesidir ve bu genellikle çok nadir olur. Böyle bir durumda, boru özel bir bağlantı parçasıyla onarılabilir.

Yerden Isıtma Sistemleri ve Zemin Kaplamaları

Ahşap Zemin

Parke döşeme ve ahşap laminantlar Yerden ısıtma aslında ahşap zeminler için çok iyidir çünkü zemin yüzeyinde sabit eşit bir sıcaklık sağlar. Sonunda döşeneceği odaya alışması için doğal ahşap döşemenin gevşek bir şekilde serilmesi iyi bir uygulamadır. Bu iklime alışma en az 10 günlük bir süre için, ancak yalnızca binadaki tüm nem giderildikten sonra yapılmalıdır. Unutmayın, inşaat, sıva ve şap işlemlerinin binanın kumaşına (duvarlar ve zeminler vb.) Çok fazla su girmesine neden olduğunu unutmayın. Binanın iç neminin normal seviyeye düşürülmesi için bu suyun doğal olarak kuruması gerekmektedir. Güzel yeni ahşap zemininizin tüm bu nemi emmesini istemezsiniz, çünkü çözülür ve kalıcı olarak hasar görür.

İsterseniz laminat parke yerine doğal sert ağaca sahip olabilirsiniz, ancak yüzey sıcaklığının yaklaşık 27 ° C ile sınırlandırılması gerekecektir. Zemin çok sıcaksa, ısıtma başladığında ahşaba zarar verebilir. Zemin sıcaklığının yakından kontrolü, bir zemin sensörü takılarak sağlanır. Ahşap bir zemin döşemeden önce beton iyice kurutulmalıdır. Genel bir kural olarak, beton şap, 1 mm kalınlık başına yaklaşık 1 günde kurur.

Sert ağaç döşemenin çeşitli yolları vardır, ancak her durumda üreticinin yönergelerine uymalısınız. Bazı ahşaplar bir çivi sabitleme gerektirir ve bunun için bunu kolaylaştırmak için çıtaların şapa yerleştirilmesi veya zemin yapısına bağlı olarak doğrudan kirişlere sabitlenmesi gerekir. Çoğu sert ağaç ya (esnek) mastik yapıştırıcı ile doğrudan kurutulmuş şapa yapıştırılır ya da üzerine yüzdürülür. Yüzüyorsa, ahşap kırpılır veya birbirine yapıştırılır ve ardından tescilli bir parke altlığın üzerine serilir. Bu, tüm doğal malzemeler gibi tüm zeminin genişlemesine ve hareket etmesine izin verir.

Halı Zeminler


Halı ve alt katmanın toplam değeri 1.5'ten büyük olmamalıdır. Yerden ısıtma sistemi, doğal lifler en iyisi olmasına rağmen çoğu halı tipiyle birlikte kullanılabilir. Halılar bir izolatör görevi görecek ve böylece zeminden gelen çıktı biraz azalacaktır. Çoğu saygın halı üreticisi, alttan ısıtma için onaylı halı ve altlıklara sahiptir. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen sorularınız için Hak Enerji uzman ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Doğal Taş Zeminler


Taş veya fayans her tür sert taş veya seramik karo, yerden ısıtma sistemi için mükemmel bir zemin kaplamasıdır. Sert bir malzemenin (beton, taş, kil, kaya veya seramik) ısıl direnci son derece düşüktür. Bu nedenle, içinden geçen ısı neredeyse hiç kayıp olmayacaktır. Bu, sert bir zemin kaplamasının diğer tüm zemin kaplamalarından daha iyi performans göstermesini sağlar. Bu nedenle, bir ısı pompası gibi düşük sıcaklıklı ısı kaynakları kullanılırken ideal seçimdir.

Yerden Isıtmanın Herhangi Bir Sakıncası Var Mı?

Yerden ısıtma sisteminde kullanılacak halı tipine biraz dikkat edilmelidir. Doğal elyaf halılar, suni elyaftan daha iyi performans verir. Kullanılan şilte tipi, bir yalıtkan olduğundan kapalı hücreli köpük tipi olmamalıdır, ancak kırıntı kauçuk esaslı alt tabaka olmalıdır.

Yerden Isıtma, radyatörlere göre çok daha yavaş ısınabilir. Bu nedenle, radyatörlerde olduğu gibi UFH'nin kısa süreli olarak açık tutulması pratik değildir. UFH, günde 4 ila 12 saat çalışacak şekilde seçilmelidir. Bu abartılı görünebilir, ancak gerçek şu ki, binanın dokusu ısıtıldıktan sonra alttan ısıtma sistemi uygun bir ısı seviyesini korumak için çok az enerji gerektirir.

Yerden ısıtma sistemlerinde boruya çivi çakma olasılığı diğer boru türlerinden daha fazla değildir. Çok katmanlı borunun plastik / metal bir boru olduğunu ve bir metal detektörü ile kolayca tespit edilebileceğini unutmayın. Yerden ısıtma borusu ekran içine gömülü ise boruların üzerinde en az 50 mm şap vardır. Ahşap bir zemin için borular doğrudan ahşabın altında olacaktır, bu nedenle büyük özen gösterilmelidir. Sürekli bir boru uzunluğunun hasar görmesi beklenmedik bir durumda, kalıcı bir onarım yapmak için gereken tek şey basit bir bağlantı parçasıdır.

www.hakenerji.com.tr

0212 531 97 26
Yerden IsıtmaSulu Yerden Iıstma

Elektrikli Yerden Isıtma

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit235
Oluşturma 23 Temmuz 2021 Cuma 08:39

 

Firma Tanıtımı
YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
Yerden ısıtma borusu modern bir ısıtma sistemi olarak günümüzde konutlarda ve işletmelerde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde tesisat kurulumu için bir nevi boru bağlantısı sağlanmaktadır. Bilhassa sulu yerden ısıtma sistemleri için gereken bu malzeme, farklı özellikler ile tercih edilerek ısıtma sistemi içerisinde kullanılmaktadır. Sağlıklı bir yerden ısıtma sistemi elde edilebilmesi için zeminin özelliklerine, kurulan sistemin boyutlarına ve kullanım ömrüne bağlı şekilde Hak Enerji olarak uygulamalarımızda gibi güçlü markaların güvencesi ile  yerden ısıtma straforu bu malzemelerin kullanımını sağlıyoruz. Bu kullanım sırasında yerden ısıtma borusu için markanın sunduğu farklı boru çeşitleri ve özellikleri ile değişen ürünler arasında tercihler gerçekleştiriliyor.
YERDEN ISITMA ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA İSTANBUL YERDEN ISITMA ORG
HAK ENERJİ hizmet çerçevesi içerisinde temel olarak sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile birlikte ev ısıtma sistemleri gibi kategoriler bulunmaktadır. Bu hizmet kategorilerini uyguladığımız noktalar kapsamında da bağımsız konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ibadethaneler ve hamamlar gibi birçok yapı yer almaktadır. Bu yapılarda yerden ısıtma sistemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızın geniş ve uzman kadrosu tesisat ve mekanik işlemler konusunda sizlere teknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da alttan ısıtma altyapı konusunda birçok farklı konut ve çalışma alanında eknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da sulu yerden ısıtma altyapısı sağlıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sunduğumuz güvence ile birlikte bugün önemli kurumlar ile bağlantılı şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde de yerden ısıtma ve altyapı hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.
MUHASEBE PROGRAMI SERVİS TAKİP PROGRAMI PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI SA YAZILIM
Tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, %100 yerli kodlama ile sizlere işletmeniz için verimlilik katacak yazılım çözümleri sunuyoruz. SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Program arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Program arayış süreciniz de tam destek yanınızdayız. Sistemimizi tanımaya çalışırken demo kurulum esnasında sizlere yardımcı olup,  program
tanıtım hizmeti sağlamaktayız. Muhasebe programı, servis takip programı ve perakende satış programı gibi yazılımlar ile pratik & avantajlı yazılım çözümleri üretmekteyiz.  
MOTORLU CAM TAVAN GİYOTİN CAM ROLLİNG ROOF SİSTEMLERİ ALMES YAPI
2003'den beri 80 den fazla nitelikli Personeliyle daima daha kaliteli sürdürebilir bir hayat sirketmizde öncelik olarak elimizde bulunan imkanlarla siz degerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. giyotin cam ve Rolling Roof gibi ürünler ile; Misyonumuz Almes Yapı olarak yüksek kalitede ürün üretmeyi hedeflemekte olup profosyonellik içinde montaj servis hizmetini sürdürmek, çevreye uygun projeler üretmek bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve müşteri mennuniyetini ön planda tutmak olup; Vizyonumuz Almes Yapı olarak yüksek standartlarda ürün üretmek kaliteli iş anlayışı ile profosyonel ekiple çalışmak işinde mazeret değil çözüm üreten anlayışı ile çevre dostu çözümler üretmek sunmaktır. İsteğinize bağlı olarak tüm motorlu cam tavan alüminyum profiller naturel eloksal yada RAL Renk Kodlarına göre elektro statik toz boya ile boyanır. Polikarbon, Reflekte, Renkli vs. camlar da uygulanabilir.
BİMS BLOK BİMS FİYATLARI BRİKET KAYBİTAŞ DUVAR SİSTEMLERİ

1990 yılında Kayseri' de kurulan KAYBİTAŞ A.Ş olarak; Mimarsinan O.S.B de 50.000 m2 alanda VİBROBLOK markalı ürünlerimizle bims blok, beton parke, beton bordür, üretimleriyle de inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. bims fiyatları ürünümüzün kalite standartlarına uygun olmaktadır.  Vizyonumuz inşaat sektöründe Türkiye'nin en kaliteli ve sağlıklı bimsblok ve beton  taşlarını üretmek olup misyonumuz; Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek bims sektöründe yeniliklere öncülük etmek, sağlıklı yaratılmasında katkıda bulunmaktır.

ÖZEL OKUL KAYSERİ KOLEJ ÖZEL OKULLAR GENÇ SULTAN KOLEJİ
Kayseri'nin butik okulu Genç Sultan Koleji; 16 kişilik sınıflar, bire bir eğitim imkanı, sosyal okul olarak misyonumuz Geleceğe güvenle
bakabilen, akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda tam donanımlı, toplumsal faydayı ön planda tutan, milli ve manevi değerlerine sahip yaşantısı ile hayata değer katacak, özgüveni yüksek lider şahsiyetler yetiştirmek olup özel okul kayseri, Kayseri özel okullar, kayseri kolej bünyesinde Yaptığımız örnek çalışma ve projelerle sürekli takip edilen ve örnek alınan, ülkenin lider kurumu olmak vizyonumuzu kapsamaktadır.
ALUMİNYUM DOĞRAMA KAYSERİ DIŞ CEPHE KAPLAMA KOMPOZİT KAPLAMA ALTUNYILDIZ ALUMİNYUM
Altunyıldız Aluminyum olarak kayseride hizmet veren firmamız; Aluminyum doğrama, dış cephe kaplama, fotoselli Kapı, kompozit kaplama çalıştığımız alanların başında gelmektedir. Silikon Cephe, bina giriş kapıları, bina içi rüzgarlık kapıları, fotoselli Kapılar, kepenk sistemleri, ofis bölmesi, panjur sistemleri gibi hizmetler ile Alüminyum Sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda öncü gelen
firmamız, ürünleri ve kaliteli hizmeti ile bilinmektedir.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Copyright © 2007 - 2021 www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri 


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri