Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > KAYSERİ FİRMA REHBERİ / YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden Isıtma BorusuYerden ısıtma borusu modern bir ısıtma sistemi olarak günümüzde konutlarda ve işletmelerde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde tesisat kurulumu için bir nevi boru bağlantısı sağlanmaktadır. Bilhassa sulu yerden ısıtma sistemleri için gereken bu malzeme, farklı özellikler ile tercih edilerek ısıtma sistemi içerisinde kullanılmaktadır. Sağlıklı bir yerden ısıtma sistemi elde edilebilmesi için zeminin özelliklerine, kurulan sistemin boyutlarına ve kullanım ömrüne bağlı şekilde Hak Enerji olarak uygulamalarımızda gibi güçlü markaların güvencesi ile yerden ısıtma straforu bu malzemelerin kullanımını sağlıyoruz. Bu kullanım sırasında yerden ısıtma borusu için markanın sunduğu farklı boru çeşitleri ve özellikleri ile değişen ürünler arasında tercihler gerçekleştiriliyor.

Yerden Isıtma Borusu Özellikleri Nelerdir?

Normal bir şekilde kalorifer tesisatları veya farklı ısıtma tesisatları içerisinde kullanılan borulara göre rehau yerden ısıtma borusu pex-a gibi ürünler değişen özelliklere sahiptir. Temel olarak bu ürün, yüksek kaliteye sahip olmak ile birlikte yine yüksek basınç altında üretimi gerçekleştirilen bir malzemedir. Ayrıca rehau yerden ısıtma borusu tüm yerden ısıtma döşemeleri için uygun bir yapıya sahiptir.

Yapısı gereği peroksit ile çapraz bağlanmış polietilen malzeme ile üretilmiş olan bu boru, basınca karşı dayanıklı, esnek ve sağlam bir yapıya sahiptir. Ayrıca temel kriter olarak oksijen bariyerli yerden ısıtma borusu kategorisinde yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde oksijenin boru içine difüzyonu sağlanırken, yüksek bir emniyet yapısı gösterir. Tüm bu özellikleri ile birlikte kullanılan malzemenin temel amacı tamamen güvenilir, uzun ömürlü ve gerçekten ekonomik bir ısınma sisteminin elde edilmesidir.

Yerden Isıtma Borusu Nasıl Döşenir?

Sulu yerden ısıtma uygulamalarının gerçekleştirilmesi için bahsedilen marka ve özellikleri ile birlikte Hak Enerji olarak öncelikle proje çalışması sağlıyoruz. Proje çalışması içerisinde en çok önem verilen noktalardan biri olarak yapılacak sistemin metrekare boyutları göz önünde bulunduruluyor . Pe-xa boru çünkü bu sayede kullanılacak doğru özellikler ile yerden ısıtma boru metrajı belirleniyor. Projeye bağlı olarak kaç metrelik bir sistem uygulanacağı tespit edildikten sonra yerden ısıtma borusu kaç metre döşenir sorusu bir sonraki aşamayı oluşturuyor. Yani örnek olarak bir dairede 80 metrekare veya 100 metrekarelik bir zemin döşemesi yapılması için de doğru ölçüler ile boru kullanımı sağlanması gerekiyor. Bu bağlamda da döşeme sisteminin kriterleri göz önünde bulundurularak,
kesintisiz bir şekilde tüm zemini kapsayacak belirli aralıklar ile boru döşeme işlemi yapılıyor.

Yerden Isıtma Borusu Hesabı Nasıl Yapılır?

Proje baslı yerden ısıtma sistemi uygulaması gerçekleştirirken, proje içerisinde belirtilmiş zemin metrekaresi göz önüne alınarak kullanılacak boru uzunlukları tespit edilir. Bu bağlamda sonraki noktada bakıldığında yerden ısıtma boru çeşitleri açısından da pe-xa 16 x 2.00 veya pe-xa 17x 2.00 gibi boyutlara sahip olan boru malzemeleri tercih edilir.

Tercih edilen malzemelerde Rehau pe-xa ( pex-a boru ) gibi markalar ile birlikte nitelikli bir seçim yapılırken, aynı zamanda da en iyi yerden ısıtma borusu pex-a kullanımıyla en iyi sonuç avantajı elde edilmektedir. Ürün, profesyoneller sayesinde eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde döşenirken, ilerleyen dönemlerde de yerden ısıtma boru temizliği ve tamiratı yapılabilecek şekilde profesyonel bir sistem sağlanmasına da özen gösterilir.

Yerden Isıtma Borusu Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Yerden ısıtma sistemleri için kullanılan en önemli malzemelerden biri olan yerden ısıtma borusu fiyat hesaplamaları gerçekleştirilirken de boru kalınlığı ve boru boyutları gibi özellikler göz önünde bulundurulur. Aslında ana çerçevede alttan ısıtma sistemlerinde kullanılan borularda kesit çapı gibi özellikler ve kullanılacak boru metrajı önem arz eder. Bu konuda Hak Enerji olarak Rehau gibi önemli markalar üzerinden ürün seçimi gerçekleştirdiğimiz için en uygun fiyatlar ile elde edilebilecek en nitelikli malzeme seçimi yapılmaya özen gösterilmektedir.

Yerden Isıtma Boru Türleri Nedir?

Yerden ısıtma boruları oldukça fazla çeşide sahiptir. Temelde iki çeşit olan borular, oksijen bariyerli ve oksijen bariyersiz olarak ayrılırlar. Oksijen bariyersiz boruların da şu çeşitleri bulunmaktadır;

• Pex-a borular

• Pex-b borular

• Pex-c borular

• PPR-C Borular

• PE-RT borular

• Polibütan borular

• Pex-Al

Bunlar arasında ise PEX – A ve PE – RT borular esneklik kabiliyeti arasında en çok tercih edilen borular olmaktadırlar. Bu borular, basınç ve yüksek sıcaklıklara tam bir uyum göstererek, kullanım ömrünün daha uzun olmasına etki etmektedir.

Oksijen Bariyerli Boru Nedir?

Oksijen bariyerli yerden ısıtma borusu oldukça önemli bir malzemedir. Bu boru genel anlamda oksijen oluşumunu engellemektedir. Sulu sistem ısıtma sistemlerinin en çok görülen sorunlarından biri korozyon oluşumudur. Sistemde oksijen yok edildiğinde ise buna bağlı gelişen paslanma ve diğer sorunlar da ortadan kaldırılmaktadır. PEX borunun içine oksijen bariyerleri sayesinde hava girişi
engellenir. Yerden ısıtma sistemlerinde ısıtma kullanılmadığında ve oksijen bariyersiz boru kullanımında borudaki suyun içinde çeşitli mikro canlılar üreyebilirler. Bu canlıların çoğalması ise tesisata zarar vermek demektir ve genelde tıkanmalara yol açarlar. Bunu önlemenin tek yolu başta kalorifer tesisatları olmak üzere yerden ısıtma sistemlerinde yıllık bakım yapılması gerekir. Yerden ısıtma sistemlerinde de bu ve bunun gibi problemleri yaşamamak adına oksijenli boru tercih etmek daha iyidir. Başta kireç oluşumu ve paslanma oluşumunu da engelleme kabiliyeti olan bu sistem, akar oluşumu ve tortuları da önlemektedir.

Yerden Isıtma Straforuyerden ısıtma straforu birçok farklı yapı çalışmasında kullanılan bir malzeme olmakla birlikte gözenekli yapısı ile bir ısı yalıtım malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bu kapsamda yine bir iklimlendirme ve ısıtma sistemi olarak yerden ısıtma sistemleri içerisinde de  kullanım gerekliliği yer almaktadır. Bu alanda kullanılan ürünler ise  rehau yerden ısıtma straforu veya yerden ısıtma köpüğü şeklinde adlandırılır.

Yerden Isıtma Straforu Teknik Özellikleri Nelerdir?

Bugün Hak Enerji olarak kurduğumuz sulu veya elektrikli yerden ısıtma sistemleri için farklı markalar üzerinden gereken strafor ürünlerini tercih ederek kullanıyoruz. Bu markalar arasında Rehau ve Danfoss gibi örnekler bulunması ile birlikte her seçilen ürün birbirinden farklı yerden ısıtma straforu teknik özellikleri göstermektedir.

Genel olarak strafor, uygulamada şap altı izolasyonu gerçekleştirmek için özel olarak kullanılan bir malzemedir. Aslında kullanılan ısıtma borularının alt kısmında bulunan bu boruların yere sabitlenmesi için görev almaktadır. İlk aşamada proje hazırlığı yapılırken, yerden ısıtma straforu ölçüleri belirlenir ve bu ölçüler ile yerde öncelikle strafor döşemesi sonrasında yerden ısıtma borularının döşenmesi gerçekleştirilir.

Yerden ısıtma sistemlerinin verimli bir şekilde çalışması için strafor, yalıtımı arttırarak, daha az enerji tüketimi ile daha sağlıklı bir ısınma elde edilmesine yardımcı olur. Genel özelliklerine bakıldığında, strafor yüksek bir esnekliğe sahiptir ve çeşitli kullanım amaçları ile birlikte genellikle yerden ısıtma için en sık kullanılan malzemelerden birisidir. Zeminde ıslak yapı tarzında bir döşeme sistemi kullanabilmek için hem ısıtma hem de serinleme sistemlerinde kullanıma uygun bir yapısı bulunmaktadır.

Farklı markalar üzerinden elde edilen ısıtma borularına uygun bir şekilde yerden ısıtma straforu İstanbul veya farklı kentlerde uygulanan malzemelerin kullanılması mümkün olmaktadır. Bu noktada özellikle seçilen boru için dansite adı verilen
oranların belirlenmesi gerekir. Çünkü bütçe açısından da yaptığımız uygulamalarda 30 dansite yerden ısıtma strafor fiyatları ile 22 dansite yerden ısıtma straforu ürünler arasında rakam farklılıkları bulunmaktadır. Aslında 20 dansite yerden ısıtma strafor fiyatları daha düşük olarak görülebilse de temel fark kullanılan malzemenin ne kadar yalıtım etkisi göstereceğidir.

Straforsuz Yerden Isıtma Yapmak Mümkün Müdür?

Çok nadir bir şekilde görülse de bazı yapılarda straforsuz yerden ısıtma yapılması gibi bir ihtimal de bulunmaktadır. Eğer zemin hiçbir malzeme ile kaplanmadan yalıtım işlemi yapılmış ve uygun bir hale getirilmiş ise bu zemin üzerinde strafor kullanmadan yerden ısıtma sistemi uygulanabilir. Ancak bahsedildiği şekilde bu tercih çok spesifik olarak yapının inşaatı sırasında daha fazla tercih edilmektedir.

Yerden Isıtma Straforu Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Hak Enerji olarak uyguladığımız yerden ısıtma sistemleri veya farklı kentlerde uygulanan sistemlerde strafor fiyatlarının hesaplanması için belirli kıstaslar göz önünde bulundurulur. Bu noktada strafor fiyatları için temel birim olarak metrekare hesabı yapılmaktadır. Bu nedenle örnek olarak bir ev içerisinde 3 oda ve 1 salon için bu noktaların ve antre ile koridor noktalarının zemin hesaplamaları
yapılarak, kaç metre kare strafor kullanılacağı göz önünde bulundurulur.

Yapıda kullanılacak strafor için ayrıca ürünün folyolu yerden ısıtma straforu veya folyosuz yerden ısıtma straforu olması gibi noktalar da hesaba katılır. Bazı uygulamalarda folyolu yerden ısıtma straforu kullanımı gerçekleştirildiği için fiyat noktasında da değişimler görülebilmektedir. Folyolu strafor zemin üzerinde kullanıldığında, daha yüksek bir yalıtım ihtimali oluşturduğu için daha yüksek rakamlar ile temin edilebilir. Bu nedenle kullanılan ürün türüne bağlı olarak yerden ısıtma straforu folyolu fiyatı ile rakam hesaplamaları sağlanır. Bu noktada Hak Enerji olarak özellikle fiyatlar açısından farklı markaların sunduğu en nitelikli ürünleri bir araya getirerek, proje içerisinde size en avantajlı bütçe ile hizmet vermeyi önemsiyoruz.

Yerden Isıtma Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Bir diğer ismi ile köpük olarak da adlandırılan strafor zeminde kullanılırken, metrekare bazıyla birim malzeme elde edilir ve bu malzemeler zemin üzerinde birleştirilerek döşeme yapılır. Dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olan yerden ısıtma köpüğü zemine yerleştikten sonra birbirleri arasında boşluk kalmadan birleşerek tam gibi yalıtım avantajı sağlar.Sektörde kullanılan köpük ürünleri açısından Rehau yerden ısıtma straforu gibi ürünler kullanıldığında, 20 dansite veya 30 dansite gibi özelliklere bağlı olarak da borular arasındaki mesafe değişerek döşeme işlemleri yapılır. Bu noktada özellikle yerden ısıtma döşeme şekilleri birbirinden farklı olmakla birlikte bu noktaya bağlı şekilde de straforların ölçülerinin ve özelliklerinin belirlenmesi
önemlidir.

Günümüzde özellikle kombi veya katı yakıt bağlantılı kalorifer sistemleri kullanılırken, birçok ev sahibi ve işletme sahibi peteği yerden ısıtmaya çevirme hizmetleri talep etmektedir. Bu durumda alan içerisinde bulunan petek tesisatının sökülmesi ve yine bir tesisat ile birlikte yerden ısıtma tesisatı döşenmesi gerekir. İşte bu noktada yapılacak ilk işlemlerden birisi zemin hazırlığının yapılması ile
strafor döşeme işlemi sağlanmasıdır.

Yerden Isıtma Köpüğü Nasıl Uygulanır?

Zemin üzerinde yerden ısıtma sistemi uygulanacak ise zeminin mutlaka düz olması gerekir. Bu nedenle köpük döşeme işlemi öncesinde genellikle yerden ısıtma tesviye betonu uygulaması yapılabilir. Bu sayede metrekare birimleri ile döşenen köpükler tamamen düz ve dengeli bir sonuç sağlar. Ardından üst kısmında boru tesisatı uygulaması gerçekleştirilir.

Hak Enerji olarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalardan paylaşılmış yerden ısıtma görselleri üzerinde de görebileceğiniz üzere kesintisiz ve dengeli bir şekilde döşenmiş köpük üzerinde boru tesisatı döşemesi sağlanır ve ardından yerden ısıtma sisteminin tesisat çerçevesi oluşturulur. Pratik bir yapıya sahip olan bu malzeme, bugün kolaylıkla yerden ısıtma straforu sahibinden gibi noktalarda tarafınızca
incelenebilecek bir yapıya sahiptir.

Yerden Isıtmada Köpüğü Ne Olmalı?

Hak Enerji olarak alanında öncü markalar kapsamında Rehau gibi önemli markalar üzerinden seçtiğimiz yerden ısıtma köpüğü kullanımı ile birlikte sağlıklı bir şekilde ısıtma borularının döşenmesi sağlanmaktadır. Kapalı gözenekli bir yapıya sahip olduğu için geniş kanalları ile birlikte bu malzeme üzerinde yapılan şap döşemesi sayesinde sorunsuz bir sonuç elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Yerden ısıtma köpüğü gerçekleştirilen uygulamalarda önemli noktalardan biri olarak yerden ısıtma köpüğü fiyatları açısından da en uygun rakamların göz önünde bulundurulması ile en iyi yalıtımı elde eden bu malzeme uygulanmaktadır. Uygulamalarımızda yaptığımız her seçim ile birlikte temel amacımız, konut veya işletmelerinizde gerçekleştirilen yerden ısıtma sisteminin uzun yıllar boyunca
aradığınız konforu oluşturacak sağlıklı ve güçlü bir yapıyı net olarak sunmasıdır.

Yerden Isıtma Köpüğü

Yerden Isıtma köpüğü, yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan yalıtım malzemesidir. En iyi ısıtma sistemlerinden biri olan yerden ısıtma, zemin kaplamasının hemen altına kurulur. Herhangi bir tür kazan veya merkezi ısıtma sistemi gerektirmez ve bu nedenle diğer ısıtma sistemlerine göre birçok avantaj sunar: Düşük başlangıç yatırımı, yüksek esneklik, her oda için bağımsız kurulum, bakım gerektirmez. Kurulum süreci kolaydır ancak optimum konfor, enerji tasarrufu ve uzun ömür sağlamak için
önerilerimize kesinlikle uyması gerekir.

YERDEN ISITMA KÖPÜĞÜ NEDİR?

Isıtma sisteminin optimum çalışması için doğru zemin yalıtımı çok önemlidir. Konfor, enerji tasarrufu ve reaktivitede maksimum performans sağlayacaktır.Yerden ısıtma köpüğü, ısı akışını yukarı doğru zemin yüzeyine zorlayarak aşağıya doğru ısı kayıplarını önleyecektir. Diğer taraftan odanın her yerinde duvarların tabanına yerleştirilecek kenar şeridi, yerden ısıtma köpüğü, köpük, soğuk köprülemeyi ve ısıtılan zemin ile duvarlar arasında ısı iletimi başına herhangi bir ısı kaybını engeller. Bu özel döşeme altı ısı yalıtımı, hiçbir durumda binanın ısı kayıplarını ve enerji tüketimini azaltan genel ısı yalıtımının yerini alamaz.

Isı yalıtım tesisatı:

Hem yeni inşaatlar hem de tadilatlar için, alt zemin iyi koşullarda, düz ve yatay olmalı ve herhangi bir kalıntı, kir veya moloz içermemelidir. Yalıtım levhalarının, yalıtımın altında hava varlığını önlemek için 4 mm / m'den daha büyük deformasyon (sapma) göstermemesi gerekir.Son olarak, montaj yapıştırma çimentolarının yalıtım levhaları arasına veya yalıtım levhası ile duvarlar arasına, derzleri yapışkan bantla kapatarak veya ayrıştırıcı bir su geçirmez tabaka (örneğin 200 µm PE folyo) yerleştirerek engellemelidir. Aynı nedenden dolayı, ısıtma şiltesi sadece bir kısmını kaplasa bile, odanın tüm yüzeyinin yalıtım levhası ile kaplanması tavsiye edilir.0507 261 00 00
www.hakenerji.com.tr
YERDEN ISITMA STRAFORU

YERDEN ISITMA STRAFORU İSTANBUL


YERDEN ISITMA BORUSUYERDEN ISITMA BORUSU İSTANBUL

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit160
Oluşturma 15 Ekim 2021 Cuma 10:19

 

Firma Tanıtımı
YATAY SONDAJ YÖNLENDİRİLEBİLİR YATAY SONDAJ YATAY GEÇİŞ 2M YATAY SONDAJ
Yatay sondaj üst yapıya zarar vermeden, yerin altından kılıf boru döşeme işidir. Yatay Sondaj genellikle karayolu, otoyol, trafiğe açık alanlar, göl, göller, nehirler, tren yolu, uçak fistleri kısacası kazımı yüksek maliyet veya zor olan alanlarda kullanılması tercih edilir. yönlendirilebilir yatay sondaj bunun en öncelikli amacı oturmuş hem zemini kepce ve ekskavatör yardımı ile asfaltı bozmak yerine Yatay Geçiş işlemi ile hiç bir yere zarar vermeden maliyeti daha uyguna getirerek yapılan çalışmadır.
YERDEN ISITMA BORUSU YERDEN ISITMA STRAFORU HAK ENERİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
Yerden ısıtma borusu modern bir ısıtma sistemi olarak günümüzde konutlarda ve işletmelerde tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde tesisat kurulumu için bir nevi boru bağlantısı sağlanmaktadır. Bilhassa sulu yerden ısıtma sistemleri için gereken bu malzeme, farklı özellikler ile tercih edilerek ısıtma sistemi içerisinde kullanılmaktadır. Sağlıklı bir yerden ısıtma sistemi elde edilebilmesi için zeminin özelliklerine, kurulan sistemin boyutlarına ve kullanım ömrüne bağlı şekilde Hak Enerji olarak uygulamalarımızda gibi güçlü markaların güvencesi ile  yerden ısıtma straforu bu malzemelerin kullanımını sağlıyoruz. Bu kullanım sırasında yerden ısıtma borusu için markanın sunduğu farklı boru çeşitleri ve özellikleri ile değişen ürünler arasında tercihler gerçekleştiriliyor.
YERDEN ISITMA ALTTAN ISITMA ZEMİN ISITMA İSTANBUL YERDEN ISITMA ORG
HAK ENERJİ hizmet çerçevesi içerisinde temel olarak sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile birlikte ev ısıtma sistemleri gibi kategoriler bulunmaktadır. Bu hizmet kategorilerini uyguladığımız noktalar kapsamında da bağımsız konutlar, apartmanlar, villalar, müstakil yapılar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, ibadethaneler ve hamamlar gibi birçok yapı yer almaktadır. Bu yapılarda yerden ısıtma sistemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamızın geniş ve uzman kadrosu tesisat ve mekanik işlemler konusunda sizlere teknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da alttan ısıtma altyapı konusunda birçok farklı konut ve çalışma alanında eknik hizmetler sunmaktadır. Temel olarak yerden ısıtma sistemleri açısından uzman bir yapı ile hizmet verirken, aynı zamanda da sulu yerden ısıtma altyapısı sağlıyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sunduğumuz güvence ile birlikte bugün önemli kurumlar ile bağlantılı şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde de yerden ısıtma ve altyapı hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.
MUHASEBE PROGRAMI SERVİS TAKİP PROGRAMI PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI SA YAZILIM
Tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, %100 yerli kodlama ile sizlere işletmeniz için verimlilik katacak yazılım çözümleri sunuyoruz. SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Program arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Program arayış süreciniz de tam destek yanınızdayız. Sistemimizi tanımaya çalışırken demo kurulum esnasında sizlere yardımcı olup,  program
tanıtım hizmeti sağlamaktayız. Muhasebe programı, servis takip programı ve perakende satış programı gibi yazılımlar ile pratik & avantajlı yazılım çözümleri üretmekteyiz.  
MOTORLU CAM TAVAN GİYOTİN CAM ROLLİNG ROOF SİSTEMLERİ ALMES YAPI
2003'den beri 80 den fazla nitelikli Personeliyle daima daha kaliteli sürdürebilir bir hayat sirketmizde öncelik olarak elimizde bulunan imkanlarla siz degerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. giyotin cam ve Rolling Roof gibi ürünler ile; Misyonumuz Almes Yapı olarak yüksek kalitede ürün üretmeyi hedeflemekte olup profosyonellik içinde montaj servis hizmetini sürdürmek, çevreye uygun projeler üretmek bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve müşteri mennuniyetini ön planda tutmak olup; Vizyonumuz Almes Yapı olarak yüksek standartlarda ürün üretmek kaliteli iş anlayışı ile profosyonel ekiple çalışmak işinde mazeret değil çözüm üreten anlayışı ile çevre dostu çözümler üretmek sunmaktır. İsteğinize bağlı olarak tüm motorlu cam tavan alüminyum profiller naturel eloksal yada RAL Renk Kodlarına göre elektro statik toz boya ile boyanır. Polikarbon, Reflekte, Renkli vs. camlar da uygulanabilir.
BİMS BLOK BİMS FİYATLARI BRİKET KAYBİTAŞ DUVAR SİSTEMLERİ

1990 yılında Kayseri' de kurulan KAYBİTAŞ A.Ş olarak; Mimarsinan O.S.B de 50.000 m2 alanda VİBROBLOK markalı ürünlerimizle bims blok, beton parke, beton bordür, üretimleriyle de inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. bims fiyatları ürünümüzün kalite standartlarına uygun olmaktadır.  Vizyonumuz inşaat sektöründe Türkiye'nin en kaliteli ve sağlıklı bimsblok ve beton  taşlarını üretmek olup misyonumuz; Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek bims sektöründe yeniliklere öncülük etmek, sağlıklı yaratılmasında katkıda bulunmaktır.

ÖZEL OKUL KAYSERİ KOLEJ ÖZEL OKULLAR GENÇ SULTAN KOLEJİ
Kayseri'nin butik okulu Genç Sultan Koleji; 16 kişilik sınıflar, bire bir eğitim imkanı, sosyal okul olarak misyonumuz Geleceğe güvenle
bakabilen, akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda tam donanımlı, toplumsal faydayı ön planda tutan, milli ve manevi değerlerine sahip yaşantısı ile hayata değer katacak, özgüveni yüksek lider şahsiyetler yetiştirmek olup özel okul kayseri, Kayseri özel okullar, kayseri kolej bünyesinde Yaptığımız örnek çalışma ve projelerle sürekli takip edilen ve örnek alınan, ülkenin lider kurumu olmak vizyonumuzu kapsamaktadır.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Copyright © 2007 - 2021 www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri 


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri