Kayseri Haberleri , Kayseri Firmaları ve Tüm Bilgiler.
ANASAYFAKAYSERİ FİRMA REHBERİ SERİ İLANLAR EĞLENCE KÜLTÜR & SANAT SPOR HABER ARŞİVİ
Anne & Çocuk & Bebek   |   Bilim Teknik   |   Finans   |   Sağlık   |   İş & Eğitim   |   Hava & Yol   |   Resimler   |   İstatistiklerimiz   |   Reklam   |   İletişim

Önemli Linkler
Kayseri Kent Portalı > Kayseri ye dair her şey burada. Kayseri Kent Haberleri kayseri firmaları kayseri spor. KAYSERİ KENT PORTALI / Hasta Yakınlarına 5 Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet: Hasta Ve Hasta Yakınları Misafirhanesi
Hasta Yakınlarına 5 Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet: Hasta Ve Hasta Yakınları Misafirhanesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever iş birliği ile hayata geçirilen ve örnek proje olarak takdir toplayan Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi’ni ziyaret etti. Çevre illerden gelen ve bu hizmetten faydalanan hasta yakınları ile tek tek görüşen Başkan Büyükkılıç, “Hayırseverler şehri olarak bilinen Kayseri’mize yakışır bir hizmet” dedi.
Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birisi olan Büyükşehir Belediyesi’nce projelendirilip hayata geçirilen Ali İhsan Erbil-Gülsevim Erbil Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) karşısında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, hayata kazandırılan bu anlamlı projeyi ziyaret ederek, çevre illerden Kayseri’ye tedavi olmak amacıyla gelen hasta ve hasta yakınları ile görüştü. Başkan Büyükkılıç’a ziyaret esnasında Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman ile daire başkanları da eşlik etti.

Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi ziyaretinde konuşan Başkan Büyükkılıç, Kayseri’de sağlık altyapısının en güçlü şekilde hizmet verdiğinin altını çizerek, “Cenab-ı Allah’a şükürler olsun. Hakikaten bir ihtiyaca cevap verme mantığında Kayseri’mizde sağlık altyapısı en güçlü şekilde hizmet veriyor. Bölgedeki şehirlerimizden, ağırlıklı olarak, şehrimize teşrif eden hasta ve hasta yakınlarını burada misafir etmek suretiyle mağdur olmaması, açıkta kalmaması, ihtiyaçlarının giderilmesi, dualarının alınması anlayışı içerisinde bir hizmete vesile oluyor” dedi.
Büyükkılıç, Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi’nin Kayseri Şehir Hastanesi karşısında da yapıldığını hatırlatarak Erciyes Üniversitesi’nin Covid-19 aşısı başarısından söz etti ve akademisyenlere teşekkür etti.

"Hasta ve hasta yakınlarının tüm ihtiyaçları karşılanıyor"
Misafirhanenin TBMM’de de gündeme geldiğini belirten Başkan Büyükkılıç, “Aynı zamanda sosyal bir ihtiyaca cevap veren Melikgazi Vakfımızın burada bu hizmeti verdiği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak da bu binanın yapılmasını sağlamak suretiyle bir işbirliğinin söz konusu olduğu yine dua kaynağı olan bir tesis. Geçenlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de gündeme geldi. Böyle bir hizmetin paylaşılıyor olması, insanlara sunuluyor olması ki ben de bir doktorum, bir hekimim. Arabaların içerisinde, otoparklarda, rastgele yerlerde vatandaşlarımızın mağdur olması yerine burada yemeklerini yiyerek, yatması gerekiyorsa yatarak, duşunu alarak, kahvaltısını yaparak, pijamasına kadar veriyoruz, diş fırçasına, macununa kadar sağlıyoruz” diye konuştu.

"İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" felsefesinin en güzel örneği
Başkan Büyükkılıç, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesinin en güzel örneklerinin verildiğini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Hayırseverler şehri olarak bilinen Kayseri’mize yakışır bir hizmet. Mevla’m bu imkânları sunan dostlara daha çok versin diyoruz. Bizim insanımız kadirşinastır, vefalı insanlardır, değerlerine, ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, dinine bağlı insanlardır, Cumhurbaşkanımızı da dualarını eksik etmezler. Tekrar her birinize ‘hoş geldiniz’ diyoruz, değişik illerden teşrif eden canlarımız, dostlarımız, Mevla’m bizi sizlere layık kılsın.

Kayseri’mizin bizi seven seçen insanlarına da böyle hizmetlere vesile oldukları için teşekkür ediyoruz. Çünkü onlar bizi seçmese biz bu hizmeti yapamayız. Elbette kimsesizin kimsesi olmak, insanları dışlamamak, ayrıştırmamak, ötekileştirmemek, kılığından kıyafetinden, görüşünden, yaşantısından dolayı değil önce insan diyerek bağrımıza basmak. Çok duaya ihtiyacımız var. Bizim ecdadımız ayağı kırık leyleklere vakıf kurmuş, mahlûkata şefkat, merhamet anlayışını simgeleştirmiş. Böyle bir medeniyetin elhamdülillah, sahipleriyiz. Ecdadımızla gurur duyuyoruz, bizler de onlara layık olma yönünde gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.


Öte yandan proje ülke genelinde büyük takdirle karşılanırken, il ve ilçelerden gelen, kalacak yeri olmayan hasta ve hasta yakınları ise, misafirhanenin imkânlarını çok beğendiklerini ve görevlilerin misafirhanede adeta ev gibi hissettirdiklerini söylediler. Hakkâri’den gelen Hamza Ercan, “Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi olmasaydı çok mağdur kalırdık” diyerek, "Misafirhaneden çok memnunum. Çok teşekkür ederim. Yapandan Allah razı olsun. 15 gündür buradayım. Geliyoruz. Gündüzleri hastalarımızın yanına dönüyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nin böyle yerler açması iyi oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Burası olmasaydı çok mağdur oluyorduk. Şu anda şükürler olsun. Çocuğum onkolojide tedavi görüyor. Burası bize kapılarını açtı" dedi.

Misafir Ahmet Aksu ise “Misafirhane çok güzel. İyi karşılıyorlar. İlgileniyorlar. Biz Aksaray’dan geliyoruz. Cumaya kadar buradayız. Çok rahatız. Yemek veriyorlar. Yatakları çok güzel. Her taraf tertemiz” derken, konuklardan Cebrail Bolat da, ‘Bizim büyük bir yükümüzü aldı’ diyerek, “Eşim kanser hastası 2 yıldır buraya geliyoruz. Kahramanmaraş’tan geliyorum. Emeği geçenlere öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bizim büyük bir yükümüzü aldı burası nerede kalacağız diye düşünürken. Çok memnunuz. Çok güzel yemekler çıkıyor. Çalışanlar da sıcakkanlılar. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

"Büyükşehir Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz"
Misafirhanede konaklayan Nadir Sitemoğlu, “Uzaktan gelenler Hasta Yakını Misafirhanesi olmasaydı ne yapacaktı” şeklinde konuşarak, "Yemeği ile temizliği ile yatağı ile çalışanlarıyla her şeyiyle dört dörtlük. Allah razı olsun. Çok memnunuz. Evimizden daha rahat burası. Çalışanların hizmeti güzel, hizmet dört dörtlük. Uzaktan gelenler için bulunacak bir yer değil. Bizler burası olmasaydı ne yapacaktık? Çok perişan olurduk. Çok güzel hizmetleri var” diye konuştu.
Konuklardan Emine Ünal ve İbrahim Ünal çifti ise “Çok memnunuz. Kötü bir şeylerini görmedik. Hizmetleri çok güzel. Hizmet edenler bir gün olsun of demediler. Biz yaşlıyız. Burada kalıyoruz. Kemoterapi alacağım ve burada kalıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza da katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

 

Sayfayi öner
Yorum Ekle
Yorumlar(0)
Hit32
Oluşturma 30 Kasım 2022 Çarşamba 13:31

 

Firma Tanıtımı
Yerden Isıstma Hakenerji Yerden Isıtma İstanbul Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
Temel olarak yerden ısıtma yakıt tüketimi için güneş enerjisi, doğalgaz, katı veya sıvı yakıtlar tercihler yer almaktadır. Yani yerden ısıtma neyle çalışır sorusu için de birçok farklı cevap verilebilir. Yakıt tüketimi sayesinde elde edilen enerji yerden ısıtma istanbul sulu sistemlerde ısı enerjisine dönüşür ve ortamdaki ısınma ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Genel olarak homojen bir ısı dağılımı gerçekleştirdiği için ev veya işletme içerisindeki her noktada aynı ısınmanın ve sıcaklığın elde edilmesi mümkün olurken, klasik sistemlerde görülen ısı birikmesi rehau yerden ısıtma ile bu sistemlerde neredeyse hiç görülmez.
Freeze Dry Makinesi Gökçe Soğutma Dondurarak Kurutma Sistemleri
Freeze dry makinesi dondurarak kurutma dondurulmuş gıdaları bir başınç altında dehidre etme işlemidir. Bu teknoloji ile gıda içerisinde ki su süblimleşme yoluyla katı halden gaz formuna geçerek dışarı atılır. Liyofilizasyon teknolojisi ile dondurularak kurutuma ile gıdalar doğru ambalajlama sayesinde 25 yıla kadar saklanabilir. İşlem sırasında gıdaların orjinal özellikleri tamamen korunurken yiyecekler ilk gün ki gibi taze kalır. dondurarak kurutma makinesi
Plastik Market Arabası Market Rafı Depo Raf Sistemleri Somçelik
plastik market arabası , market rafı ve depo rafı ihtiyaçlarınız için tek adres. Somçelik raf sistemleri kendi üretimi olan raf sistemlerini tüm Türkiye ye satmaktadır. Projenize özel raf imalatı ve montajı nı uzman ekiplerimiz yapmaktadır.
Cam Balkon Kayseri Giyotin Cam Balkon Doruk Cam Balkon Sistemleri
Kayseri cam balkon , cam balkon kayseri , giyotin cam balkon satış montaj ve imalatını yapan Doruk cam balkon tüm Türkiye ye hizmet vermektedir. Isıcamlı ve tek camlı olarak üretilen cam balkonlar, motorlu ve kumandalı olarak iki çeşidi vardır.
Kahvaltı Evi Kayseri En İyi Serpme Kahvaltı Talas Acuka Kahvaltı
Kayseri kahvaltı ve kayseri en iyi kahvaltı mekanları Acuka Kahvaltı Evi Talas'ta kayseri serpme kahvaltı , el yapımı ve doğal lezzetleri ile siz değerli misafirlerimize butik kahvaltı keyfini yaşatıyor
Kayseri Restaurant Kayseride Ne Yenir Kanatçı Bahadır Talas Restoranlar
Kayseri de ne yenir, kayseri restaurant arıyorsanız Kanatçı Bahadır tam size göre. talas restoranlar ızgara sınırsız meze kebap ve tavuk kanat talas da. Kanatçı Bahadır Talas'ın kalbinde, misafirlerinin kıymetli vaktini eşsiz lezzetleri sayesinde unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.
Ankara Düğün Salonları Gölbaşı Düğün Salonu Alyans Ankara Kır Düğün Salonları
Ankara düğün salonları Alyans Garden gölbaşı düğün salonu ve ankara kır düğün salonları ile hizmetinizdedir. Tercihiniz ister samimi bir bahçe konsepti isterse şık bir gölbaşı düğün salonu olsun, güzel bir zaman geçirmeniz için herşeyi kapsayan Alyans Garden Gölbaşı, ihtişamıyla yükselen tesisinde sizler için unutulmaz bir gün sunuyor.
Übersiedlung Wien Entrümpelung Räumung
In diesem Blog finden Sie Informationen zum Thema Umzug in Wien, übersiedlung wien, Entrümpelung und Räumung. Hier erfahren Sie alles, was Sie zum Thema Übersiedlung, umzug entrümpelung in wien, Räumung und entrümpelung räumung in wien wissen müssen:
Ön Muhasebe Programı Servis Takip Programı SA Yazılım Perakende Satış Programı
 SA Yazılım pratik çözümleriyle ihtiyaçlarınızı tam manada karşılayacak kullanışlı arayüzler sunabilmeyi amaçlar. Ön muhasebe programıServis takip programı arayışında olduğunuz süreç içerisinde sizin için en uygun modülü saptar ve tüm soru işaretlerinize alternatif çözümler sunar. Perakende satış programı
Yerden Isıtma Mı Petek Mi?
Evlerde standart olarak doğalgaz yakıt kullanımı göz önünde bulundurulması ile birlikte ısıtma sistemi tercihleri açısından son yıllarda yerden ısıtma sistemleri ve petekli kalorifer sistemleri sıklıkla karşılaştırılmaktadır.
Çocuk Oyun Grubu Kamelya İmalatı Haspark Dış Mekan Fitness Aletleri
Tek bir ürünle başladığımız bu sektördeki üretimimiz, bugün kamelya imalatı & çocuk oyun grubu olarak anılan geniş yelpazeye hitap etmektedir. Hızla gelişen yenilikleri takip ederek, siz değerli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için tecrübeli ve başarıya inançlı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Dış mekan fitness aletleri
Ucuz Çelik Kapı Modelka Çelik Kapı Fiyatları Yangın Kapısı İmalatı
Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren Modelka ucuz çelik kapı sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi. Çelik kapı fiyatları alanında kendini kanıtlayan Modelka ,Kayseri ve tüm Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir. Yangın kapısı fiyatları müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan Modelka ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

 

Kayseri Haberler | Kayseri | Anne & Çocuk & Bebek | Bilim Teknik | Finans | Sağlık | İş & Eğitim | Hava & Yol | Resimler  | İstatistiklerimiz | Reklam  | İletişim

 

 

Kayseri Emlak
Kayseri Otomobil
Eleman İlanları
İş İlanları
Diğer İlanlar
• Elektronik
Kayseri Tarihi
Kayseri Coğrafyası
Kayseri İlçeleri
Kayseri Firma Rehberi
 • Demografik Yapısı
 • İl Yönetimi
 • Kültürü
 • Folkloru
 • Turizmi
 • Ekonomisi
 • Kayseri Fotoğrafları
 • Kayseri Gelenekleri
 • Kayseri Genel Bilgiler
 • Kayseri Spor
 • Kayseri Haritası
 • Kayseri İz Bırakanlar
 • Kayseri Nostalji
 • Kayseri Nüfusu
 • Kayseri Sağlık
 • Tarım Hayvancılık
 • Kayseri Ulaşım
 • Kış Sporları
 • Tuzla Gölü
 • Erciyes Spor
 • Sultan Sazlığı
 • Kayserililik
 • Kayseri de Bir Gün
 • Nöbetçi Eczaneler
 • En Güzel Mekanlar
 • Vefat Edenler
 • Kan Bankası
 • Oyunlar
 • IQ Testi
 • Reklam
 • Egzersiz Hareketleri
 • Rüya Tabirleri
 • Burçlar
 •
Şifalı Bitkiler
 • Gönül Köşesi
 • İsminizin Anlamı
 •
Sinema Salonları
 • Şiirler
 • Foto Galeri
 • İstatistikler
 • Türkülerimiz
 • Sözlük Çeviri
 •
Videolar
 • Edebiyat
 • Tiyatro
 • Konser Konferans
 • Tarihi Yerler
 • Sinema Haberleri
 • Kayseri Sinema Salonları
 • Genel Kültür Maneviyat

 Kayseri Copyright © 2007 - 2023 Kayseri Haberleri Firmaları www.kayserikent.com Tüm hakları saklıdır.

Kayserikent.com'un Amacı İnternet üzerinde Kayseri ile ilgili akla gelebilecek her türlü bilgiyi kategorilere ayırarak bilgiye kısa ve çabuk ulaşılmasını sağlamak, Kayseri de ticari, ekonomik, kültürel ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşları bir çatı altında toplamak, günlük taze haberlerle Kayseri dışındaki Kayserilileri Kayseri de olup bitenlerden haberdar etmektir. Kayserikent.com'un Hedefi Kayseri ile ilgili bilgi arayan herkesin ilk aklına gelen kaynak olmaktır. Kayserikent.com, bu amaçla çıktığı yolda hergün daha iyiye ulaşmak için çalışmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığı? İnternet, Türkiye ve dünyada iş hayatının kaçınılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık şirketler reklam bütçelerinde internet reklamcılğınada yer ayırmaktadır. Ulaşılan hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda internet üzerinden yapılan reklamlar diğer araçlara göre karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir. Geleneksel reklam araçlarından daha etkili ve ölçülebilir olması da internet reklamlarını daha etkili kılmaktadır. Neden İnternet Reklamcılığında Kayserikent.com ? Genel internet siteleri elbette daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vermekte, ziyaretçi sayıları günde yüzbinleri bulmaktadır. Ancak siteleri ziyaret eden kullanıcıların sizin firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili olma olasılıkları düşünüldüğünde reklam için harcanan paranın çok küçük bir bölümünün amaca uygun ziyaretçiye ulaştığı görülmektedir. Kayserikent.com da reklam Kayserililere doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili araçtır. Hedef Kitlenize Kayserikent.com İle Ulaşın! Kayseri'nin en büyük şehir portalı Kayserikent.com, her ay 120.000 Kayseriliye 800.000 sayfa gösteriyor. Kayserililerin internetteki buluşma noktası Kayserikent.com, internetteki tanıtım ihtiyacınızı fazlası ile karşılamaya hazır profesyonel bir sitedir. Reklamlarınız, ayda ortalama 5000 - 10.000 basılan sektörel dergilere oranla çok daha fazla kişiye daha uygun fiyatla ulaşacaktır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Web Tasarım  Kent Media

Popüler Sayfa Etiketleri

kayseri haberleri  kayseri firma rehberi  kayseri emlak  kayseri nöbetçi eczane  kayseri iz bırakanlar  kayseri katalog  kayseri sektör  kayseri mobilya  Mobilya Kayseri  Kayseri Mobilya İmalat  KAYSERİ  kayseri resim foto  Kayseri Resimleri   kayseri'de spor  kayserispor  kayseri spor   kayseri erciyes spor  Erciyes Spor   KAYSERİ HABERLER   kayseri haber  kayseri haberi  kayseri haberleri   kayseri kent haberler  Kayseri Emlak  Kayseri Gazete  Kayseri Gazeteleri  Kayseri tv  Kayseri Develi  Kayseri Yemekleri  Kayseri  yerden ısıtma  www.hakenerji.com.tr  www.vatanpor.com


Kayseri Kent Portalı haberler firmalar ve aradığınız herşey burada. Kayseri güncel haberler ve son dakika haberleri